Chceš se spřátelit? Klikni ZDE

Srpen 2011

Když jsem se ocitla tváří v tvář paní smrti

31. srpna 2011 v 23:22 | Ajíík |  Články týdne

KDYŽ JSEM SE OCITLA TVÁŘÍ V TVÁŘ PANÍ SMRTI


Proč tenhle název, ani sama nevím, je to už hodně dlouho co se odehrál můj příběh. Bylo to zvláštní, nikdy jsem nepochopila, proč jsem byla zrovna já na tom místě. Na místě, které se zdálo být bezpečné. Můj otec je policista a matka chirurg. Chtěla bych dodat ještě něco, o tomhle ví jen málo lidí.

Když mi bylo 13 let, byla jsem zvláštní holka, už od malička. Nevím přesně v čem, ale pořád si připadám, jako že sem do tohoto světa moc nehodím. Žiju si ve svém světě, který mi přináší radost. Když mě něco trápí přenesu se tam a myslím, že tím lidi od sebe odpuzuji. Sem takový vlk samotář. Nemám zdání po kom to mám, babičku s dědou jsem neznala a doufám, že je potkám až příjde čas. A zrovna ten čas málem nastal!

Když mi bylo těch 13 let, jak jsem už zmínila. Vlastně měla jsem už pár týdnů ke 14ctinám. Na svoje narozeniny jsem se moc těšila, ale neměla jsem koho pozvat krom dobré sousedky, za kterou jsem opravdu vděčná a své sestry. Jenomže se to všechno zvrtlo ještě dřív, než jsem ji stačila pozvat.