Chceš se spřátelit? Klikni ZDE

Leden 2011

Žít, nebo nežít?? To je, oč tu běží...

28. ledna 2011 v 15:38 | Ajíík |  Články týdne
death

Spousta lidí v tomhle století, ale i předním spáchají sebevraždu. Stačilo mi, když jsem se dočetla, že okolo roku 2001 - 2005 zemřelo více jak  8023 lidí  a 7010 v dopravní nehodě. 

O lidech, kteří spáchají sebevraždu si myslím, že jsou úplně tupí, ale taky je nadruhou stranu obdivju, když si dokážou napsat parte a pak se podřezat, nebo objesit. Vlastně i já jsem kdysi byla tupá.. ://

Podle mě, se to nestává jen holkám v mym věku, který se chtěj zbavit života, jen proto, že jim jeden krásnej kluk neopětuje lásku, ale i lidem vyššího věku, když ztratěj práci, opustí je partner/partnerka.. atd.. 

 Vlastně, i já když jsem byla malá a neměla ještě rozum, tak jsem taky chtěla umřít.. Bylo to hodně dávno.. a na svět přišla moje mladší sestra, už to nebylo jako dřív, ostatní na mě neměli tolik času.. Furt se motali jen u ní.. a já jsem pro ně byla jako nějaký hadr, který použijou, jen když ho potřebujou.. A tak jsme jednou přecházeli silnici, nikdo si mě nevšímal a já jsem šla naschvál pomalu.. ze zatáčky se vynořilo auto. Máma si ho všimla naštěstí dřív, než mě smetlo.. Běžela pro mě.. a pak mě seřezala jako psa.. V tý době, i teď jsem furt strašně oprásklý dítě a řekla jí všechno, co jsem měla na srdci.. a od tý doby už na mě berou víc ohledů.. Jasně, že to nešlo tak snadno.. Málem jsem i utekla.. Atd.. 

Ale stejně.. někdy si přeju, aby přišel ten konec světa v roce 2012.. Páč horší rok jak 2010 jsem nezažila.. Teďka myslím tu sku*venou LÁSKU.. Twl.. Je lepší bejt sama, než když vás někdo tahal za nos, říkal, že vás "miluje" a pak se vám neozve více než 3 měsíce.. a pak když si na vás konečně udělá čas tak na schůzku nepříjde.. 

Ještě k tomu roku 2012.. Nejsem pesimista, teda jak kdy.. :D ale chtěla bych vědět, jak by ten zánik vypadal.. Přišli by sem mimozmšťani a vyvraždili náš druh.. :D To asi ne no.. :D Spíš by spadnul nějakej meorit.. 

Noo.. asi tak nějak... :P 

Český jazyk?? Opravdu?? No tohle??

19. ledna 2011 v 17:31 | Ajíík |  Články týdne
Czech republic
Noo.. Tak jak všichni víte, ČEŠTINA je sama o sobě dcl těžká.. Jako předmět jí moc nemusím, ale literatura je pro mě zábavná..
Když jsem byla mladší, nesnášela jsem Českou republiku a tím i náš rodný jazyk.. Chtěla jsem bydlet v nějakém proslaveném městě, jako třeba New York, nebo Los Angeles, San Francisco, Chicago atd.. Po několika letech se můj plán zvrtnul, jelikož mi nešla Angličtina, jsem myslela, že se tam nikdy nedostanu, ale pak jsem našla kamarády se stejnými ambicemi a můj sen se zase vrátil na druhé místo v mém žebříčku přání.
Teprve teďka, když jsem potkala nové kamarády jsem ráda, že žiju v téhle zemi. A mám to co mám.. Taky jsem se mohla narodit někde v Africe, nebo Asii žj.. I když narodit se v Číně by mohlo bejt zajímavý..
___________________________________________________

Čeština je slovanský jazyk, což všichni víte, máme tu spoustu známých spisovatelů, herců, zpěváků, kteří nejsou až tak špatný, sice není většina proslavena po celém světě jako většina osobností z Ameriky atd.. o kterých vědí všichni lidé z dalších zemí, ale co není může být.

Naše HYMNA "KDE DOMOV MŮJ" noo.. není tak pěkná, jako třeba ta AMERICKÁ, ale je v ní hodně historie.. Což je pěkný, teda pro mě..

PS: Čeština má bejt spisovná, stejně jako jiný jazyk, tak mě to moc nejde.. :D Nemělo by se mluvit sprostě, ale všichni mluví..

Burlesque ► Soundtrack

9. ledna 2011 v 14:42 | Ajíík |  Burlesque
The Soundtrack Burlesque is HERE

CD:

Burlesque Wallpapers

8. ledna 2011 v 23:55 | Ajíík |  BurlesqueBurlesque ► Express

8. ledna 2011 v 22:34 | Ajíík |  Mp3

Posmrtný život

8. ledna 2011 v 22:24 | Ajíík |  Články týdne
Bye
Když se řekne posmrtný život, nebo smrt. Vzpomenu si na berušku, která mi přistála minulé léto na ukazováčku. Ležela jsem na lehátku v bazénu na naší malé zahrádce. Chvilku jsem jí pozorovala, přišla mi velice zajímavá. Než jsem se nadála vypustila jsem z úst: "Do peklíčka, nebo do nebíčka?".
Z ničeho nic beruška vzlétla, a já jsem věděla, že půjdu do nebe.. I když na tyhle věci moc nevěřím, tak bych chtěla moc vědět, jestli tohle vůbec existuje.. Peklo, nebe.. 

Když někdo řekne, že se bojí smrti, neznamená to, že by z ní měl fóbii, ale že se bojí, toho, co čeká jeho bližní po jeho odchodu. Ale když se nad tím zamyslíte, tak s námi duše zemřelého bude vždy.. 

Oficiálně mi není ještě 16 a už tady plácám, co si myslím o smrti.. Každý jednou zemře, nebude žít věčně..  Tak se s tím budeme muset smířit.. :) Jednou každý uvidí světlo nebo oheň, až bude ležet na smrtelné posteli.. 

Designy za uplynulý rok..

8. ledna 2011 v 21:08 | Ajíík
Odhodlala jsem se sem dát designy, které jsem udělala jak pro svůj blog, tak i pro blogy mých přátel.. :) Není to nic extra.. Ale někde se začít musí.. :))♥
Bylo jich více, ale po tak dlouhé době se mi zaplnil disk a musela jsem je smazat.. :(

For KiruShinQa


For : Ž@NĐ@

For : LucííQ

A nakonec moje designy : AjiiQBurlesque ► Cher and Christina

8. ledna 2011 v 20:47 | Ajíík |  Designy
By: ZDE

Náhled:

Napadlo mě hodně témat na nový design, ale pak jsem si řekla, že vždycky, když mě nadchne nějaký film, co je, nebo bude nově v kinech, tak si udělám design.. :) Pokud budu mít čas.. :)
Z tohohle designu, jsem hodně nadšená.. :) a snad se mi povedou i další layouty.. :)