Chceš se spřátelit? Klikni ZDE

Srpen 2009

CARLISLE PROMO

31. srpna 2009 v 12:21 | AjííQ |  New Moon

TAYLOR

31. srpna 2009 v 12:20 | AjííQ |  New Moon
imagebam.com
Bože, ten Tay se jednou zabije XD. To salto dělá zestoje :D. No, to sami víme, že to umí, z videa z docení pro Entertainment Weekly.


VOLTURI - WALLPAPERS

31. srpna 2009 v 12:17 | AjííQ |  New Moon

source:

Rozbřesk

28. srpna 2009 v 20:19 | AjííQ |  Články..
 
Ahoj dneska jsem si koupila poslední díl ságy stmívání..
No stála 449kč. Dcl dost. Taky má o 200 stránek navíc než Zatmění.
Tak já se du dát do čtení pp..

Mé fotky

27. srpna 2009 v 17:58 | AjííQ |  Info

Bleskovka #7.

27. srpna 2009 v 17:43 | AjííQ |  ßl€skOvkY
No dlouho jsem nadělala žádnou bleskovku, takže když odpovíte na několik otázek dostanete diplom.
Kdo napsal knihu Twilight??
1) J.K.Rowlingová
2) Stephenie Mayerová
Kdo je hlavní postava?
1) Bella Swanová
2)Bella Bergrová
Jak se jsmenuje upírka Alice pravým jménem?
1) Ashley Moor
2) Ashley Greene
Kdo naspíval písničku Decode?
Jakou zvláštní moc má Jasper?
1) Umí vidět do budouctnosti
2) Cítí emoce
Jak se jmenuje herečka, která hraje Jane v New Moon?
1) Rachlle Lefevre
2) Dakota Fanning

Hotovo, děkuji za účast..

Stmívání - zkušenost z USA premiéry

26. srpna 2009 v 16:49 | AjííQ |  New Moon
V dnešní době asi jen težko najdeme někoho,koho by se mánie Stmívání nijak nedotkla,nebo by o ní alespoň něco nezaslechl.Všechno se velmi podobá histerii která propukla kolem příbehů o Harrym Potterovi a nebo u příznivců Pána prstenů.I nyní je určitá skupina lidí přímo fascinovaána příběhy Belly Swannové a jiní je upřímně nesnáší.
První kniha Stmívání vyšla již v roce 2005,ale cestu k ní si našlo pouze pár čtenářů a ti jsou jí stále věrni.Miliony fanoušků,které se nyní ke Stmívání hlási se objevily až nedávno,při příchodu zfilmované verze této knihy.
edward
Byla jsem v USA zrovna v tu dobu kdy film přicházel do kin a měl opravdu velkolepou premiéru.V televizi neustále běžely upoutávky a lákaly diváky do kin,v talk shows se střídali herci hlavních postav a reportéři se z nich snažili dostat co nejvíce informaci ohledně filmování.Jediná událost ,která tohle všechno občas prehlušila byla volba nového amerického prezidenta.Už měsíc před uvedením do kin byly sály kin beznadějně vyprodány na mnoho dalších týdnů dopředu.Premiéra byla naplánovaná sice velmi divně a to přesně na půlnoc ze čtvrtku na pátek 21.listopadu 2008,což způsobilo,že davy školáků a studentů v pátek ani ráno nemohly dorazit do škol,protože ještě dospávaly svůj noční zážitek,ale i tak to bylo velmi úspěšné.Po shlédnutí filmu se jako zárakem znovu začaly prodávat knihy a hlavně pokračování této série.Druhý díl s názvem Nový měsíc byl beznadějně vyprodán během dvou dnů a miliony zoufalých fanoušků po celých Spojených státech netrpelivě čekaly na dotisk Nového měsíce.Zdá se,že hlavní cílovou skupinou pro které je serie knih určena,jsou převážně dívky od 13-ti do 20-ti let a to díky tomu,že hlavní hrdinka je také dívka a prožívá největší a nejromantičtější lásku svého života a aby mohla být se svým vyvoleným,musí překonávat mnoho překážek.Kluky tohle asi zrovna moc nenadchne,ale pár jich to překoná a soustředí se více na přítomnost upírů a vlkodlaků v příběhu.Twilight Saga: The new moon již brzy v kinech!!!

26. srpna 2009 v 16:37 | AjííQ |  New Moon
Fanoušci Stmívání se ještě nedostali z opojení prvního filmového zpracování a již na konci roku je čeká další díl s názvem Twilight Saga: The new moon. Termín uvedení do kina je u nás stanoven na datum 26.11.2009.

Druhý díl ságy o lásce mezi prostou dívkou a upírem se bude ještě více snažit soustředit na city Belly. Bella uspořádá oslavu svých 18-tých narozenin, při které ale málem přijde o život. V posledních okamžiku ji zachrání Edward, ale ten se poté rozhodne raději odjet společně s rodinou z města. Bella se začne utápět v depresích. Nový smysl svého života se snaží najít s Jakobem, ale jaké ještě skrývá tajemství. Jak dopadne příběh velké lásky, která není dovolena? Vrátí se Edward zpět k Belle? To vše již uvidíte na konci podzimu.


Eclipse - Zatmění

26. srpna 2009 v 16:12 | AjííQ |  Články..
Ahoj
Právě teď v tuto hodinu, minutu i vteřinu (ve14:43... dne 26.8.2009) jsem dočetla 479stránkovou knížku Zatmění od Stephenie Mayerové.
Jsem na sebe velmi pyšná, že jsem ukonce tohoto příběhu, který mi chvilkama naháněl husí kůži.
Zatmění i ostatní díly ságy Stmívání Vám doporučuji.
(Musím si koupit poslední díl)

Více Celý článek
Skříně...

20. srpna 2009 v 18:15 | Lov€nkA |  Články..
Tak zrovna před hodinou jsme přijeli z Polska rovnou se skříněma.. Museli jsme jet starším autem, protože naše auto němá kouli na vozejk. No... nebyla tam klimatizace, takže jsme museli mýt otevřená všechna okénka, ale když jsme zastavili, to byla hrůza slunce pražilo jako na poušti.
Ale hlavně, že máme skříně. Zrovna teď odnášejí ty staré, a já si užívám v bazénu.
Pp...

Polsko...

17. srpna 2009 v 11:55 | Lov€nkA |  Články..
Dostali jsme od prarodičů nějaké peníze, tak dneska jedeme do Polska vybírat nábytek..
Moc se těším, protože ty skříně co máme jsou vážně hrozné..
Pp..

Fototapety...

12. srpna 2009 v 15:33 | Lov€nkA |  Články..
Ahoj.
Včera jsem se s tátou dala do našeho pokujíčku... Měli jsme už vymalováno jenom zbývalo nalepit tapety. Rozdělali jsme je na zem a postupně namazali speciálním lepidlem a okamžitě nalepili na zeď.. Teďka se nám to začalo krabatět a my nevěděli co máme dělat.. zkoušeli jsme všechno co bylo na návodu a pak jsme zjistili, že se nám ta tapeta zvětšila o 2 centimetry na stranách takže to nevycházelo..
Táta byl naštvanej a strhnul tapetu.. Naštěstí se neprotrhla.. Po chvilce se odhodlal zavolat mamce a vylíčil jí vše co jsme udělali a že můžeme objednat nový.. Máma propadla hysterii. Po chvilce se uklidnila a poradila nám zavolat tetě, která si vytapetovala celý byt v Litvě...
Nakonec se nám všechno povedlo, až na to že táta vzal třetí kus tapety moc silně a roh se utrhl... .
Když jsme sestřinu fototapetu měli hotovou táta musel jet do práce a já s tetou a mamkou jsme se dali do osmidílné tapety na mé straně pokoje. Ta šla nalepit ještě lépe než ta sestřina...
Mám opravdu strašnou radost...
Pak vám sem dám fotku, aby jste videli jak se nám to suprově povedlo ...