Chceš se spřátelit? Klikni ZDE

Vernere, ty se máš... Ta Lucka ale umí věci

17. září 2008 v 16:54 | Love-OF-Me
Vice obr. !TADY!

Dnes 05:00 17.9.08
Lucie Vondráčková (28) sice působí jako hodná holčička, ale umí být i sexy dračicí. Dokázala to publiku na premiéře muzikálu Touha.
A nenašel se nikdo, kdo by nezáviděl jejímu příteli, krasobruslaři Tomáši Vernerovi (22). Ten na ni z hlediště zíral jako uhranutý.
Lucka hrála už ve filmu Kvaska, na jehož motivy muzikál Touha manželů Landových vznikl. Jen ona, Jiří Korn (59) a slovenský herec Roman Pomajbo (39), ale byli osloveni, aby si své role střihli i na jevišti. Další byli vybráni na přísném konkurzu a i představitelé nejmenších rolí musejí bravurně zvládat nejen zpěv, ale i náročnou choreografii.
"Musím říct, že jsem spokojený a opravdu nemám chuť nikoho uškrtit," chválil po premiéře Dan Landa (39) výkony herců i práci svojí ženy Mirjam (39), která muzikál režírovala. A to přestože se vyskytla technická chyba, kvůli které se muselo představení na patnáct minut přerušit.
"To jsem nevěděl, že se teď muzikály dělají na třetiny jako hokej," smál se Richard Genzer (41), který na premiéru do Kalichu dorazil s dcerou Viktorkou (7).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama